Pánská jízda aneb dejte vale svobodě s Amazing Places

Pivni_hotel_hospoda

Jsme na prahu nového roku a svatební sezóna nám zanedlouho zaklepe na dveře. Pokud vás v nadcházejícím roce váš velký den čeká, nejspíš mu bude předcházet i loučení se svobodou. A kde se stylově rozloučit se svým svobodným já? Ve spolupráci s Amazing places jsme připravili tři tipy pro pány ženichy.

Pivní hotel Zlatá kráva

Tohle místo bude jasnou volbou pro milovníky tekutého chleba – Zlatá kráva je totiž prvním pivním hotelem v Evropě. Okolo piva se tady točí úplně všechno a pivo se tu točí opravdu všude! Za Zlatou krávou jeďte do Nepomuku. Čeká Vás stylové a moderní ubytování, farmářský pivovar a vynikající kuchyně nabízející suroviny z vlastní farmy. Tím ale nabídka tohoto jedinečného hotelu nekončí. Nasajte atmosféru při komentované degustaci v pivovaru nebo si s kamarády zajděte na „jedno" do Šalandy a vychutnejte si ho přímo mezi pivními varnami. Pokud na Vás po dobrém bydle padne únava, čekají na Vás vířivky, sauny vonící chmelem nebo pivní lázně. A to nejlepší nakonec – každý z originálně vybavených pokojů má svoji vlastní pípu!

Pivní hotel

Pivni_hotel_ubytovani_zlata_krava

Chaloupka, která existuje V poli

Další tip nás zavede do podhůří Moravskoslezských Beskyd, do Frýdlantu nad Ostravicí. Klasickou chalupu ale nečekejte – tady vládne moderní design, místy až minimalistický. Vybavení však skýtá veškeré pohodlí a komfort, stačí se jen uvolnit, nechat starosti na chvíli za dveřmi a užívat si posledních „svobodných“ chvil s přáteli. Srdcem chaloupky je obývací pokoj s krbem, který oceníte zejména za nepříznivého počasí (jestli Vás budou hřát víc kamna nebo velká televize už necháme na Vás :-). Gurmáni se mohou vyřádit v elegantní kuchyni nebo prozkoumat vinotéku plnou francouzských vín. S číší lahodného vína se pak už jen stačí pohodlně usadit v soukromém letním kině, ve vířivce nebo se jen kochat okolím a vnímat krásu Beskyd.

chaloupka, kteraexistujevpoli1

chaloupka, kteraexistujevpoli2

Luxusní srub Líny

V okrese Mladá Boleslav najdete místo skýtající luxus a veškeré vymoženosti dnešní doby, a přitom je jako vystřižené z westernu. Srub je v tomto případě opravdu srubem - všudypřítomné masivní dřevo doplněné kamenem a kůží. Krb, za okny romantická příroda. Nábytek a dekorace v interiéru jsou zvoleny přesně tak, aby dotvářely stylovou a hřejivou atmosféru do nejmenších detailů. Srubu dominuje společenská místnost s obývacím pokojem a krbovými kamny, najdete tu šachy i kulečník. Opravdu ideální místo pro partu dobrých kamarádů a jejich pánskou jízdu. Zapalte oheň, uvelebte se v pohodlných křeslech, nalijte si kvalitní whisky a pak už jen vychutnávejte plnými doušky a nechte na sebe působit autentické charisma tohoto místa. 

Srub_1260

Srub_0667

Vybrat asi nebude jednoduché, ale tak je to vždy, když jde o Amazing places. Takže nezbývá než pánům popřát hodně zábavy, ať už zvolí kterékoliv z těchto úžasných míst.

text: Zuzana Novoborská | foto: archiv Amazing Places