Rozlučte se se svobodou na jednom z kouzelných míst Amazing Places

fotoslogem

ROZLUČKA SE SVOBODOU | DÁMSKÁ JÍZDA | AMAZING PLACES 


Šaty vybrané, catering objednaný, srdíčko natěšené? Pokud už máte na svatbu všechno připraveno, je pravděpodobně na pořadí dne rozlučka se svobodou. Ta se dá udělat různě. Může jít o jednu divokou noc plnou alkoholu, pánského styptýzu a třeba i jízdu v limuzíně. Mnoho nastávajících nevěst si ale čím dál častěji volí jinou variantu. Proč si vstup do posvátného svazku neoslavit podle sebe a nevyrazit na pár dní s kamarádkami na výlet. Uděláte si spoustu vzpomínek a rozhodně jde o víc relaxační variantu. Obzvlášť pokud se rozhodnete vyrazit do jednoho z AMAZING PLACES.

Zasněžený sen

Pokud plánujete rozlučku v zimě a jste aktivní typ, tak nenajdete lepší místo než Chalet Lucie. Je zasazené do nádherné krajiny Jizerských hor, poblíž Bedřichova, což v zimě skoro zaručuje nadílku prašanu. Stačí tedy přibalit běžky nebo lyže, na které tu mají speciální lyžárnu s voskovacím kopytem, a o zábavu máte postaráno. Večer se můžete svalit se sklenkou místního červeného před krb a snít o vašem nastávajícím (životě). Všechna témata spojená s manželstvím se s kamarádkami moc dobře probírají v provoněné sauně, kde z vás opadne všechen předsvatební stres a uvolní se vám svaly po denních aktivitách, kterých je zde mnoho i v létě. Tento „šalet“ a krásná příroda všude okolo zajistí relax pro mysl i tělo, ať už přijedete kdykoli.

Chalet Lucie3

Chalet Lucie1

Jako doma

Že přírodu milujete, ale raději se na ni koukáte z lehátka na krásné zahradě? Pak si vaše srdce jistě získá rustikální mini penzion U Květů. Má atmosféru útulného rodinného domu a nachází se, co by kamenem dohodil od Orlické přehrady. Jde také o místo, které laskavě myslí na děti. Naleznete zde vše od postýlky, přes chůvičky až po hračky. Případným mrňousům i sobě můžete navařit v poctivě vybavené kuchyni, kde najdete úžasné keramické nádobí a tradiční kuchyňské potřeby z dob našich babiček. Jídlo si pak můžete vychutnat ve stínu vzrostlých stromů na zahradě nebo se jít podívat na nedalekou koňskou farmu. Vaše sny o vesnické idylce se splní právě tady.

U květů1

U květů

Pečujte o sebe

Pro dámy se smyslem pro luxus je jako stvořený Hotel Central Park v Poděbradech. Pokračuje v tradici soukromé kliniky, kterou zde v roce 1928 založil Dr. Eremiáš a prvorepublikové dámy se sem sjížděly ze širokého okolí, aby zde bylo pečováno o jejich fyzickou i duševní stránku. A dnes můžete udělat to samé i vy. Široká nabídka masáží, zábalů, rituálů, prostorná finská sauna se solným panelem, bylinková sauna, mentolová nebo levandulová parní lázeň, ale i privátní vířivka splní očekávání i těch nejnáročnějších wellness nadšenců. Přijeďte zažít to nejlepší, co toto lázeňské město nabízí.

IMG_3428

IMG_3804

Našli jste svého favorita? Pokud se chcete ještě porozhlédnout, můžete navštívit web Amazing Places, kde najdete další ideální místa na nezapomenutelnou rozlučku se svobodou.

text: Aneta Zámečníková | foto: archiv Amazing Places