The Owners - oblečení vašemu životu na míru

DSC_1323

Oblečení vašemu životu na míru

Veronika Pňačková, Matěj Rázga a Michal Trnka otevřeli krejčovský salon The Owners během pandemie. V době, kdy se nejvíc nosily tepláky a trička. A přestože řada lidí se ležérního oblečení nevzdala a nosí jej i nadále v míře větší, než je žádoucí, vždy tu budou příležitosti, kdy sáhnout po obleku nebo alespoň saku je adekvátní a svým způsobem i nejjednodušší. Oblek či kostým na míru má však oproti těm z konfekce tři zásadní výhody: budete se v něm cítit naprosto přirozeně, budete v něm vypadat výborně a dobrý pocit se odrazí i na vaší sebejistotě.

Nejlepší obleky, jaké jste kdy měli na sobě

Těmito slovy vychválil salon The Owners kritik krejčoviny Hugo Jacomet neboli Parisian Gentleman. A v čem tkví zdejší kouzlo? Krejčí s vámi mluví. Dlouho. A poslouchá vás. Důkladně. Takže když v zasedačce pravidelně usedáte s nohou přes nohu, nenašijí vám na kapsy kalhot knoflíčky, protože by se brzy utrhly. Než si nový oblek vyladěný do posledního detailu pověsíte do skříně, čekají vás nejméně tři schůzky, z nichž ta první může trvat i dvě hodiny. Výsledkem pak bude model, který bezchybně kopíruje váš životní styl a vydrží vám řadu let.

Samostatnou kapitolou je oblek svatební. Než si v The Owners sjednáte schůzku, doporučujeme vám vyplnit dotazník „archetyp ženicha“, který najdete na webu salonu. Je to výborné vodítko, jež vám možná pomůže uchopit i jiné aspekty vašeho velkého dne.

Do pražské Dušní ulice však nemusíte zavítat pouze pro oblek nebo sako. Ušijí vám zde také košili, kabát, plášť nebo méně formální bundu, obléknou ženicha, svědka nebo tatínky. A totéž platí i pro druhé pohlaví. Jen svatební šaty, nemá-li jít o šik kostýmek, musí nevěsta hledat jinde.

Diana-Michal-c-Alexandra-Siebenthal-07-2022-7682

Diana-Michal-c-Alexandra-Siebenthal-07-2022-7840

Print-095-EBM_4818

Diana-Michal-c-Alexandra-Siebenthal-07-2022-8516-2

text: Hana Janišová | foto: Everbay, Alexandra takes photos (Alexandra Siebenthal) | partner článku: The Owners