VSL festival

veselka

VSL FESTIVAL I VESELKA I SVATBA NANEČISTO I SVATEBNÍ FESTIVAL I PŘIJĎTE


Hledáte inspiraci pro svoji svatbu? No tak to Vás srdečně zveme na VeSeLku budoucnosti, aneb svatební festival ve znamení udržitelnosti, společných setkání, networkingů a večírku! Potkejte svatební dodavatele, zažijte svatbu "nanečisto" a prozkoumejte krásné nové svatební místo. MILE tam bude taky!

Akce se bude konat 18-19.6. v areálu Po.spolu v Mokrovratech u Dobříše, což je jen 30 minut od Prahy. Celý areál má přes 10 ha a najdete v něm kromě bílé svatební stodoly i ubytování pro 35 osob (příští sezonu i pro více) starý jabloňový sad, tři jezírka, nespočet luk, polí a také venkovní bazén s pergolou a grilem.

A kdo za VeSeLkou stojí? Festival VSL vznikl propojením LEMARKETU a holek z YES & YES. Snoubí se zde tedy svatební knowhow, vytříbený vkus a mnohaleté zkušenosti ze svatebního oboru. Čeká vás netradiční představení nového svatebního místa, zero waste svatební editorial naživo pro vaši inspiraci a v neposlední řadě i "večírek" á la svatba včetně networkingu se zajímavými a stylovými dodavateli.

Přijeďte se podívat na nové a zatím neokoukané svatební místo jako první. Nechte se inspirovat svatebním editorialem, ochutnávejte, debatujte, poptávejte. Vybraní dodavatelé vám budou k dispozici po oba dny. Uvidíte v akci produkty a služby od stylových dodavatelů, můžete se inspirovat pro vlastní svatbu a získat cenné kontakty. Ideální výlet pokud plánujete svatbu! Uvidíme se?
VSL

foto: Everbay a Markéta Šindlerová I text: VeSeLka a Klára Šťastná