Velkolepé narozeniny svatebního salónu White Day

elora-ml8518 + halo-ml3519 wedding dress madi lane bridal

 NAROZENINY WHITE DAY | SVATEBNÍ SALÓN | JEDINEČNÁ UDÁLOST 


Svatební salón White Day má osmé narozeniny a slaví je zcela velkolepě. Po celý tento týden si budete moci koupit či půjčit svatební šaty za zvýhodněnou cenu a získat ojedinělé svatební služby na váš den D.

Pokud patříte mezi nevěsty, které si potrpí na velký výběr, prvotřídní kvalitu a péči, tak právě White Day je salón, který by mohl být vašemu srdci blízko. Za osm let svého působení je etablován mezi ty nejlepší na českém trhu a výběr jejich zboží je soustředěn především na přední světové značky svatební konfekce. Na tomto místě ve velký výběr šaty různých stylů a střihů zaručen. Na své přijdou nevěsty preferující minimalismus, ale i ty co tíhnou k extravaganci. Salón není pouze prodejnou, pokud vám větší smysl dává si šaty na jeden den půjčit ani to zde není problém.

IMG_2354

Pokud jste právě teď ve fázi svatebního plánování a šaty jsou položka, která stále není na seznamu odškrtnuta, tak nyní máte skvělou příležitost proč se do toho pustit. White Day má tento týden osmé narozeniny a rozhodli se je věnovat právě vám – zákaznicím. Svůj vděk za zákaznickou přízeň vyjadřují 20% slevou na nákup a půjčení svatebních šatů. Tato akce je neopakovatelná a probíhá ve dnech od 12.-17.9.

Výhodná cena však není jediný způsob narozeninových oslav salónu. Ve čtvrtek 15.9. budou v prodloužené otevírací době od 9:00 do 20:00 probíhat slavnostní zkoušky a každá nevěsta, která si v ten den zakoupí nebo zarezervuje šaty bude mít možnost zúčastnit se tomboly. Ta je plné cen v podobě služeb nebo produktů svatebních dodavatelů. Řeč je například o půjčení polaroidů s filmy od Polagraphu, získání spodního prádla od Rara Avis Lingerie nebo koordinaci svatebního dne od Dominika z S láskou Domi. Stihli jste dočíst nebo už běžíte na Vinohradskou 15?

text: Klára Opatřilová | foto: Archiv White Day