Svatební kolekce LOVE ME! by Leeda

leeda_svatba

LOVE ME! BY LEEDA | SVATEBNÍ KOLEKCE | SVATEBNÍ ŠATY


 Nová svatební kolekce s názvem LOVE ME! uzavírá trilogii kolekcí Leeda s názvy CATCH ME! a TOUCH ME! 

Návrhářka Lucie Kutálková má jedinečný cit pro zachycení osobnosti a volbu těch správných materiálů a střihů pro různé postavy. Její design se vyznačuje použitím luxusních materiálů, lehkostí a elegancí. Vyzařuje zdravé sebevědomí a nezávislé myšlení. Šaty které navrhuje jsou originální, výrazné a nezapomenutelné.

leeda_saty_svatba

leeda_svatebni_saty

“Navrhovat svatební šaty je speciální disciplína. S budoucí nevěstou sdílím radost z nových začátků a současně cítím velikou odpovědnost. Nejdůležitější je pro mne zachycení a podpora její osobnosti, dodání sebedůvěry i vytvoření hezkých zážitků a vzpomínek na přípravy”. 

Ke spolupráci jsem oslovila Ivanu Skokanovou, pracující pod značkou BRO. Její výšivky jsou originální a specifiké, mají v sobě něco intimního. Společně jsme jako součást celé kolekce vytvořily dva modely, svatební závoj a hedvábnou košilku jako ukázku možného konceptu nejen pro budoucí nevěsty. Výšivkou lze tak netradičně zachytit okamžik, který si chceme uchovat.”

Představuje novou kolekci LEEDA designérka Lucie Kutálková. 

leeda_svatba_mile_magazin

leeda_svatebni

leeda 165078-web

leeda_svatebni_saty

leeda_svatebni_bila

 

A Ivana Skokanová dodává:

“Výšivky na závoji jsem pojala jako několik okamžiků v životě ženy. Ne nutně těch nejdůležitějších. Spíš obyčejných momentů čisté radosti, svobody a nevinnosti. Motivy vznikly na základě fotografií z nevěstina mobilního telefonu a rodinného archivu. Závoj by se měl po svatebním dni stát rodinným pokladem, mohl by být doplňován o další výzdobu a měl by být děděn z generace na generaci.

Motiv výšivky na svatební halence byl inspirován náhodnou fotografií z neznámé svatby, ale může nést jakýkoliv jiný okamžik, důležitý pro její nositelku. Svatební halenka by se měla po svatebním dni stát součástí každodenního šatníku nevěsty.”

LEEDA byla založena roku 2003. Nenásleduje módní sezony, pracuje vlastním tempem.

Tvorba Lucie Kutálkové je minimalistická, s promyšleným detailem, důrazem na nositelnost, kvalitu, nadčasovost i udržitelnost. Věnuje se rovněž individuální zakázkové tvorbě. Její design se vyznačuje lehkostí a elegancí. Vyzařuje zdravé sebevědomí a nezávislé myšlení.  Můžete ji navštívit v kamenném obchodu v Bartolomějské ulici nedaleko Národního divadla. Najdete tam nejen kolekce Leeda, ale i pečlivě vybrané šperky a doplňky, zejména lokálních designérů. 

 

Foto : kampaň / Jiří Hroník, lookbook / Anežka Horová

Video : Anežka Horová

Designérka: Lucie Kutálková / LEEDA

Spoupráce / výšivky - Ivana Skokanová / BRO.

Modelka: Veronika F. / Pure models

Šperky: Eliška Lhotská

Make-up, vlasy: Renata Zelinková / L'Oréal Paris