MILE a YES&YES

mimochodem_soutez3 

SOUTEŽ I MILE MAGAZÍN I YES&YES I TRIČKA I ROZLUČKA SE SVOBODOU I PARTY


YES & YES!

Možná máš kamarádku, která před nedávnem začala nosit snubní prstýnek. Možná ji zanedlouho uvidíš kráčet uličkou v bílých šatech. Možná pro ni budeš chtít uspořádat pořádný mejdan, na kterém se rozloučíte se svobodou a vyšlete ji do další životní etapy.

A MOŽNÁ NEVÍŠ, CO SI V TEN VEČER VZÍT NA SEBE.

mimochodem_soutez2

Pokud pátráš po tom pravém outfitu pro nevěstu (a snad i její rozlučkovou partu), máme pro tebe dobrou zprávu. Ve spolupráci s Yes & Yes (e-shop) jsme pro tebe připravili soutěž o tři rozlučková trička pro královnu vaší holčičí družiny. Ať už vyrazíte do baru, uspořádáte piknik na zahradě, nebo společně nastoupíte na palubu lodi se sklenkou šampáňa, vždy budete vypadat stylově.

mimochodem_soutez1

A jak na to? Pročti si pravidla naší instagramové soutěže:
1) Označ v komentáři kamarádku, která pomýšlí na vdavky nebo chystá svatbu. Čím víc vdavekchtivých kamarádek, tím větší šance na výhru!
2) Vymysli a napiš do stejného komentáře text, který by neměl na jejím rozlučkovém tričku chybět. Může to být jakýkoliv text, vaše společná hláška nebo heslo, kterým se řídíte. Určitě víš, jak je to s tou uzdou a fantazií… Neboj se toho!
3) Pokud se tak již nestalo, Sleduj instagramové účty @mile_magazin a @yesandyes.cz.
4) Počkej do nedělní dvacáté hodiny, kdy vyhlásíme tři výherce!

Ze všech návrhů vybereme tři výherní texty, které pak Yes & Yes graficky ztvární a natiskne na předem vybraný střih a velikost trička. Tebou navržený předsvatební dárek pak poputuje až ke tvé kamarádce, která jej obleče v den její rozlučky.

Na vymýšlení textu máš čtyři dny, soutěž trvá od čtvrtka 13. 9. 2018 do neděle 16. 9. 2018 do 20.00 hodin, kdy vyhlásíme výherce soutěže.


Těšíme se na všechny komentáře a už teď gratulujeme třem výherkyním!

 

Foto: Archiv Yes&yes