Nová kolekce šperků od Elišky Lhotské

EliskaLhotska_shotbyus_008

ELIŠKA LHOTSKÁ I ŠPERKY I SNUBNÍ PRSTENY I ZÁSNUBNÍ PRSTENY I DESIGN


Designérka Eliška Lhotská představuje nové snubní a zásnubní kroužky. Rozšířila jimi svou nejprodávanější kolekci New Archeology i řadu šperků SO, za niž získala ocenění Designér šperku roku v cenách Czech Grand Design. Kolekce SO je poctou vodě i ztělesněním obavy z její ztráty, ale také osobní připomínkou: láskyplného pouta i zdánlivé obyčejnosti, prchavých okamžiků, které nám denně protékají mezi prsty.

Eliska_Lhotska_Jewellery-Taja_Spasskova_wedding_col. (3)

Chcete v zásnubních prstenech zpodobit své životní hodnoty, kam patří rodina, pokora či srdečnost? Pak vás zaujme kolekce New Archeology a kroužky s nezaměnitelnou strukturou otisku chlebové střídky. Zajímavým kontrastem k tomuto motivu jsou drahé kovy a skutečnost, že zlaté zásnubní prsteny zdobí brilianty. Jste minimalist(k)a? Pak se zamilujete do subtilních, jemně působících modelů. Vyznáváte, že víc je víc? Čekají na vás masivní prsteny, které se budou líbit ženám i mužům, kteří je podle zkušenosti Elišky Lhotské volí častěji.

Eliska_Lhotska_Jewellery-Taja_Spasskova_wedding_col. (21)

Vybírat můžete z téměř čtyř desítek designů a veškeré obroučky jsou k dispozici ve žlutém, bílém a růžovém zlatě, které je teď navíc velmi trendy. Značka Eliška Lhotská Jewellery v sobě kombinuje nejen módní hity, nýbrž i kvalitní ruční výrobu, které se věnuje zkušený tým zlatnic. Třiatřicetiletá designérka tak dokáže vytvořit šperk, který aspiruje na to, abyste si ho předávali po generace jako rodinnou památku i poklad.

Eliska_Lhotska_Jewellery-Taja_Spasskova_wedding_col. (5)

EliskaLhotska_shotbyus_NewArcheology-od13200czk_(AU)3

text: Anna Nosková | foto s květinami: Shotby.us | foto ostatní: Taja Spassková