Příběh vaší lásky v dřevěných deskách od Laab

kniha hostu - polaroidky + fotostripy

LAAB I SVATEBNÍ FOTOALBUM I SVATEBNÍ KNIHA HOSTŮ I SVATEBNÍ DAR I SVATEBNÍ FOTO


Zlínský e-shop a ateliér Laab od nás už znáte. Možná ale ještě nevíte o posledních novinkách! Laab totiž nově vyrábí dřevěná fotoalba, leporela a svatební knihy hostů s gravírováním na míru podle přání snoubenců a novomanželů. Je to jednoduché! Stačí doplnit vaše iniciály, případně celá jména a datum svatby. Výsledkem je unikátní vzpomínkový předmět na váš velký den. Nechte se inspirovat originálními dřevěnými produkty, které nabídnou kouzelný způsob uchování vzpomínek z vašeho dne D.

svatebni fotoalbum

Originální vzpomínkou může být také minipřehlídka oblíbených momentů svatebního dne v podobě leporela v dřevěných deskách s osmi fotografiemi. Na e-shopu Laab můžete vybrat hned z několika motivů gravírování, tak aby byla deska leporela podle vašich představ.

svatba leporelo

Další možností je kniha hostů. Ta je oblíbenou součástí mnoha svateb. Nabízí totiž prostor pro psaní vzkazů, vlepování fotografií a kreativní vyžití svatebčanů. Novomanželům tak hosté společnými silami vytvoří unikátní památku plnou emocí, vtipných momentů a rad do manželství. Dřevěné desky ručně vyráběné knihy hostů může opět zdobit gravírovaný motiv se jmény a datem. Ke knize vám v Laabu také rádi připraví kreativní doplňky v podobě samolepek, razítek a popisovačů.

svatebni kniha hostu - Kruh

kniha hostu doplnky

Čeká vás svatba v roli hosta? Darujte novomanželům originální dárek - fotoalbum vyrobené na míru jen pro ně. Po svatbě ho jistě s nadšením vyplní vyvolanými fotografiemi ze svatby. Originálně vypadají třeba retro polaroidky a fotostripy. Zábava zaručena!

album (polaroidky+fotostrip)

text: Laab, foto: archiv Laab