Kávový catering Dvakrátdva

2x2_6_Radek Šviderský www.radeksvidersky.cz

DVAKRÁTDVA I KÁVOVÝ CATERING I KÁVA NA SVATBU I SVATEBNÍ KÁVA


Seznámili jste se v kavárně? Nedovedete si představit pomalá rána ve dvou bez pořádného filtru? Jestli vám v žilách koluje kofein, pak by rozhodně neměl chybět ani o dni D. A pokud se nechcete spolehnout na nabídku kávy z kapslí nebo mezi zuby cedit přepálené piccolo, je tu pro vás a svatebčany kávový catering Dvakrátdva. A proč dvakrátdva? Protože 2 × 2 osoby se na prostoru 2 × 2 metry postarají o skvělou kávu podle přání přítomných – od espressa až po kávové drinky na míru.

2x2_2_Radek Šviderský www.radeksvidersky.cz

2x2_5_Radek Šviderský www.radeksvidersky.cz

Jirka a Honza mají dohromady více než deset let zkušeností v gastronomii, své baristické umění prověřili v mnoha soutěžích a jako dlouholetí kamarádi jsou sehraný tým. Jejich partnerky Verča a Lucka zajišťují, aby fungovalo všechno kolem. Domluví s vámi nejen klíčové údaje, jako je datum, místo a počet hostů, ale proberou také podrobnosti – třeba do barev a stylu svatby vyladí barpult i svoje oblečení.

Přáli byste si na kelímcích a ubrouscích svoje iniciály? Nic není problém. Dvakrátdva s vámi před svatbou či oslavou také náležitě projdou kávové menu. Pracují s výběrovou kávou od světových pražíren a potěší vás prvotřídním espressem, cappuccinem, flat white nebo třeba osvěžujícím espresso tonicem, nabídku lze doplnit i něčím k zakousnutí. Svatba s vůní kávy začíná u dvakrátdva.

2x2_1_ autor Barbora Keprtová www.barborakeprtova.com

2x2_1

text: Hana Janišová | foto: Radek Šviderský, Barbora Keprtová a Archiv