Anybody

Anybody_archiv_5

ANYBODY | HOTEL | SVATEBNÍ CESTA | ZÁŽITEK


Většinou máme pocit, že pro silný zážitek musíte opustit hranice našeho domova. Máme pro vás však jeden tip na nevídanou svatební cestu na území naší republiky – hotel Anybody. Místo, které vás a vašeho partnera vytrhne ze stereotypu všedních dnů a nadchne vaše smysly pro objevování nevydaného.

Anybody_archiv_1_1

Anybody byste těžko hledali kategorii. Je to 20% hotel a 80% zážitek. Cílem bylo vytvořit místo, které v pohostinství nemá obdoby. Hotel do kterého budou pro zážitek jezdit i místní. A tak ve spolupráci s lidmi z divadelního světa a špičkovými vývojáři vzniklo deset pokojů s audiovizuálními průvodci, které vás vtáhnou do děje slavných filmů jako je Muž z Acapulca nebo La dolce vita. Návštěva Anybody vás a vašeho partnera vytrhne ze stereotypu všedních dnů a nadchne vaše smysly pro objevování nevídaného.

Anybody_archiv_4

Anybody_archiv

Anybody se nachází na Zelném trhu v historickém centru Brna v obklopení kultury a toho nejlepšího, co místní gastro scéna nabízí. S řádnou dávkou svobody je zde vyřešen i servis. V cenně pobytu máte k dispozici snídani v jednom z pěti podniků, které jsou v bezprostřední blízkosti hotelu. Po probuzení tak můžete sami uznat za vhodné, která snídaňová nabídka je vaší chuti nejblíže. Abyste zde mohli být kýmkoliv je tohle místo zcela bez personálu. Rezervace i check-in probíhá online a po dobu pobytu je vám k dispozici telefonní služba, která funguje 24 hodin. Užijte si zážitek bez zábran!

Anybody_archiv_3

text: Klára Opatřilová | foto: Archiv Anybody