Prefere Fleur

5D42A25C-DA4D-4237-85CE-5F1C6D4475CC

PREFERE FLEUR | SVATEBNÍ DEN | DEKORACE | KVĚTINY 

Vítáme vás do světa nekonečné krásy, elegance a příběhu lásky. Studio dekoru Prefere Fleur je zde, aby vám pomohlo proměnit váš svatební den v nezapomenutelný zážitek plný nádhery a dokonalých detailů. Svatební dekorace jsou pro ně nejen povoláním, ale i vášní, kterou vdechnou do každého jednotlivého projektu.

V Prefere Fleur věří, že každá svatba je unikátní a zaslouží si individuální přístup. Společně s vámi se vždy snaží porozumět vašim představám, stylu a vizím, aby mohli vytvořit dekorace, které přesně odrážejí vaši osobnost a vytvářejí ten správný atmosférický ráz. 

Jejich škála služeb zahrnuje květinová aranžmá, dekorace ceremoniálních prostor, recepčních místností, zdobení stolů a mnoho dalšího. Využívají nejen čerstvé a nádherné květiny, ale také prvky jako tkaniny, světla, nábytek a dekorativní doplňky tak, aby vytvořili harmonické a úchvatné prostředí.  Vaše důvěra je pro Prefere Fleur neocenitelná, a proto je jejich cílem překonat vaše očekávání. Jejich profesionální a přátelské týmy pracují s precizností a vášní, aby zajistily, že každý detail bude dokonalý.

"Přidejte se k nám na této nezapomenutelné cestě plné krásy a magie. Společně vytvoříme svatební dekorace, které zanechají nejenom vás, ale také vaše hosty bez dechu."

 

WEB | FACEBOOK | INSTAGRAM 

D86E62B7-914C-441D-B7D3-CB1FA52BD1C2

IMG_6088

IMG_3425

IMG_0657

IMG_0661

IMG_2228

foto: archiv Prefere Fleur