VZPOMÍNKY: Kvalitní fotky

kvalitni_fotky_svatebni

FOTOGRAFIE I FOTOKNIHY I RUČNÍ PRÁCE I KRABIČKY I FOTOOBRAZY I RÁMOVÁNÍ I BOOKLETY

Přemýšlíte nad osobitým svatebním darem, nebo třeba vymýšlíte dárek k narozeninám svojí babičce? Protože nejvzácnější jsou vzpomínky, pomůžeme vám je darovat díky značce KvalitniFotky.cz! Přeměňte vzpomínky na originální fotoknihu dle vlastních představ. Nechte si vyrobit tu nejkrásnější fotoknihu s plochou vazbou, bez loga výrobce a podílem ruční práce na vysoce kvalitní a zpevněný fotopapír o individuálním počtu stránek.

A kdo Vám ji vyrobí? KvalitniFotky.cz je pelhřimovská rodinná firma s více jak 20letou tradicí. Nabízí vám možnosti, které byste jinak museli hledat daleko za hranicemi naší země. A jak sami říkají:

„To že fungujeme a že jste spokojení je především vaše zásluha.“

Fotokniha je jejich hlavní produkt a jsou opravdu pyšní na to, do jaké podoby se jim jej podařilo dovést. Reakce jejich klientů potvrzují, že se těší oblibě i u nich. „Vždycky máme radost, když nám fotograf napíše, že naši fotoknihu zahrnul do svého svatebního balíčku. To je nejlepší důkaz její kvality.“ říká Jindřich Štěrba, majitel KvalitniFotky.cz.

 Něco navíc pro všechny...

Veškeré produkty si od jejich nejmenšího detailu vyrábějí sami. Na své produkty nedávají logo a o standardu vysoké kvality tisku, osobního přístupu k zákazníkům a jednoduchém a intuitivnímu uploadu fotografií a software na fotoknihy snad ani nemusíme mluvit...

Něco navíc pro profi fotografy...


Protože chtějí svoji práci dělat precizně, je pro ně velmi důležité předat stoprocentní tiskový výstup. Spolupracujícím fotografům nabízí uvítací balíček, speciální ceny, vlastní tiskový profil, provizní systém, extrémní rychlost zpracování atd.

WEB || FACEBOOK  || INSTAGRAM

#takhlevypadalaska v podání týmu KvalitniFotky.cz

kvalitni_fotky_mile_magazin

kvalitni_fotky_milemagazin

kvalitni_fotky_mile

KVALITNI_FOTKY_SVATBA

foto: Archiv KvalitniFotky.cz