Spa Hotel Lanterna

Lanterna foto údolí

SVATBA V BESKYDECH I SPA HOTEL LANTERNA I BESKYDY I PŘÍRODA I I VALAŠSKO

Osvěžující horský vzduch, pomalu ustupující opar protýkaný ranními slunečními paprsky, zeleň, kam oko dohlédne, ticho občas prostřídané vzdáleným cinkotem zvonků oveček. Líbilo by se vám takové první novomanželské probuzení? Čtěte dále, tohle totiž zdaleka není z nabídky komorního Spa hotelu Lanterna všechno. Dopřát si zde můžete svatební obřad pod širým nebem – od června na nové venkovní terase, odkud jen přejdete do restaurace Vyhlídka na hostinu se zážitkovou gastronomií. Zdejší speciality mile překvapí i náročné jazýčky a všichni hosté – za to ručíme – budou nadšeni z originálních valašských frgálů. Restaurace má kapacitu 45 osob, pokud pořádáte větší svatbu, je možné pronajmout celý hotel (nebo využít blízký hotel Galik). Hosté se ve čtyřhvězdičkovém hotelu Lanterna mohou rovněž ubytovat a strávit zde třeba prodloužený víkend, ať už v pokojích standard, nebo luxusních apartmánech suite spa s krbem a vířivkou. Za návštěvu rozhodně stojí místní relaxační centrum. Pobyt v parní lázni a potom oddech na ochlazovací terase? Finská sauna a vědro ledové horské vody? Bazén s vodními atrakcemi? Exotická masáž od rodilých asijských masérů? To vše je tu možné. Lanterna v beskydských Velkých Karlovicích je skvělé místo nejen pro svatby, ale i pro zásnuby, oslavy výročí či narozenin, nebo když si prostě chcete dopřát opravdu výjimečný odpočinek spojený s kvalitní gastronomií. 

V uplynulých měsících prošel Spa hotel Lanterna rekonstrukcí – přibyla zde venkovní terasa (ideální i pro obřady pod širým nebem), proměnou prošla restaurace, v níž přibyla vinotéka s lounge barem, a část pokojů získala nový komfort v podobě balkonu nebo zimní zahrady s vanou s výhledem do údolí. Právě tyto pokoje by mohly být skvělým tipem pro ubytovaní snoubenců – ať už při svatbě, nebo při romantickém pobytu k zásnubám, výročí….

Doporučujeme pobytový balíček Romantické hýčkání, který navíc zahrnuje snídani do postele, masáž nebo sekt a misku ovoce na pokoji při přijezdu.

 WEB I FACEBOOK I INSTAGRAM

JOV_2596_a1m

081-lntr-2

051-lntr

299-lntr

479-lntr

JOV_0510

931-lntr

restaurace Vyhl°dka

238-markovi

260-markovi

text: Hana Janišová | foto: archiv Spa hotelu Lanterna