NILA store

img_6687

MILE V NILE I NILA STORE I NILA I PRAHA I VINOHRADY I KARLÍN I LETNÁ


V době pomíjivých trendů jinudy! Nila je nezávislý koncept šesti kamenných prodejen ve třech lokacích na pražských Vinohradech, v Karlíně a nově na Letné. Základem portfolia, které najdete i online, je móda, doplňky a široký výběr produktů životního stylu, ať už jde o bytové doplňky, předměty denní potřeby či biokosmetiku. Do rodiny Nila aktuálně patří více než 200 značek, které procházejí pečlivým výběrem z pohledu designu, kvality, ekologických dopadů i okolností, za kterých vznikají. A MILE je mezi nimi!

dscf5878

obchod-46

Za projektem stojí Eva a Pavel Urbanovi, manželé a původní profesí právníci. Eva Nilu založila a v současné době pečuje o příběh značky, věnuje se osvětě v oblasti pomalé módy i udržitelnějšího životního stylu a připravuje knihu „Lepší šatník, lepší svět“. Pavel Nilu řídí, společně pak vychovávají dvě děti a zastávají názor, že by lidé měli nakupovat řádově méně, ale ve vyšší kvalitě.

nilastore-10

Nila připravuje také blog a podcast, kde je k dispozici inspirace v podobě módních fotoeditoriálů, osvětových textů nebo návštěv a rozhovorů se zajímavými ženami. Rozvíjí nejen praktické tipy na sestavení šatníku a péči o něj, ale další témata související se smysluplným životním stylem.

Stavte se do Nily pro svoje MILE.

novinky-80

Text: Nila, Foto: Eliška Kubíková