Kvalitní fotky

190922_Kniha_0005

FOTOGRAFIE I FOTOKNIHY I RUČNÍ PRÁCE I KRABIČKY I FOTOOBRAZY I RÁMOVÁNÍ I BOOKLETY

Fotky je baví i živí zároveň. Fotí a fotkou vlastně žijí. Dnes a denně. To jsou Kvalitní fotky!

KvalitniFotky.cz je pelhřimovská rodinná firma s více jak 20letou tradicí. Začínali se zpracováním klasických fotek z kinofilmu. Pak se objevila digitální fotografie a všechno se změnilo. Dnes vám nabízí možnosti, které byste jinak museli hledat daleko za hranicemi naší země. Jejich produkty jsou pro každého, kdo má skutečný zájem o kvalitu. Budují osobní a dlouhodobé vztahy s klienty. Pracují jako tým. Každá fotka, plátno nebo fotokniha projdou několikrát jejich rukama. A jak sami říkají:

„To že fungujeme a že jste spokojení je především vaše zásluha.“

Fotokniha je jejich hlavní produkt a jsou opravdu pyšní na to, do jaké podoby se jim jej podařilo dovést. Reakce jejich klientů potvrzují, že se těší oblibě i u nich. „Vždycky máme radost, když nám fotograf napíše, že naši fotoknihu zahrnul do svého svatebního balíčku. To je nejlepší důkaz její kvality.“ říká Jindřich Štěrba, majitel KvalitniFotky.cz.

Jak už jsme si řekli, jsou to fotografové, takže vědí, co na trhu chybí. Nabízejí to hlavní, co profesionální fotograf a jeho klient potřebuje. Rádi ale přijímají požadavky na produkty i od svých klientů.

 Něco navíc pro všechny...

Veškeré produkty si od jejich nejmenšího detailu vyrábějí sami. Na své produkty nedávají logo a o standardu vysoké kvality tisku, osobního přístupu k zákazníkům a jednoduchém a intuitivnímu uploadu fotografií a software na fotoknihy snad ani nemusíme mluvit...

Něco navíc pro profi fotografy...


Protože chtějí svoji práci dělat precizně, je pro ně velmi důležité předat stoprocentní tiskový výstup. Spolupracujícím fotografům nabízí uvítací balíček, speciální ceny, vlastní tiskový profil, provizní systém, extrémní rychlost zpracování atd.

 

WEB || FACEBOOK  || INSTAGRAM

#takhlevypadalaska v podání týmu KvalitniFotky.cz

190922_Kniha_0002

190922_Kniha_0001

Katka Koncal_foto_5

Katka Koncal_foto_10

foto: Archiv KvalitniFotky.cz