Lichtensteinská stodola

lich_stodola

OKOLÍ OLOMOUCE I STODOLA I UBYTOVÁNÍ I SVATBA I RELAX I ODPOČINEK

Lichtensteinská stodola je jako zhmotněná pohádka, která vítá své hosty s  otevřenou náručí a vřelým srdcem. Majitelka Daniela Janssen zachránila stoletou budovu postavenou za Johanna II. Dobrotivého z  Lichteštejnu před zánikem a vybudovala tu útulné zázemí, kam se může uchýlit každý, kdo se potřebuje vzdálit od hluku a ruchu civilizace. Krásnou stodolu obklopují kultivované zahrady a vůkol širý les, kde se dá toulat, sbírat houby a poslouchat ticho.

Jak říká Daniela: „Naším posláním je dávat mnohem víc než ubytování. Panuje u nás přátelská atmosféra, voní to tu jehličím i lučním kvítím a pokaždé domácí bábovkou.“ Stodola má tři ložnice a místo až pro šest osob, přilehlé nádvoří a zahrady pojmou pohodlně až 200 lidí a nabízí se tak i jako prostředí pro výjimečnou životní událost. Kouzelná stodola se právem řadí mezi ubytování ve výběru Amazing Places. Přijeďte si do Lichtensteinské stodoly odpočinout nebo se třeba vzít.

Uspořádají vám zde svatbu i „na klíč“. Od koordinace, obřadu, výzdoby, rautu, dortu, svatební kytice, ubytování,... až po saunu, masáž či květinovou koupel. To vše se spoustou pozornosti a lásky. Specializují se na designové malé slavnosti jako obřady, rodinné svatby (do 30 osob), stále oblíbenější komorní svatby (do 10 osob) nebo i svatby jen pro dva.

„Láskou tu žijeme.“

O Lichtensteinské stodole jsme napsali v tomto vydání MILE.

 

WEB || FACEBOOK  || INSTAGRAM

obřad polibek

Dana v tulipánech

svatba Ned. dort detail

kytice pastelová růžová 2

sauna a koupel Stodola

Terasa

lich_stodola1 

lich_stodola6

Dubový pokoj

 foto: Jaroslav Hejzlar, archiv Lichtensteinská stodola