Fuego

fugo

VAŘENÍ NADIVOKO I VAŘENÍ NA OHNI I KOČOVNÍCI I PŘÍRODA I ZPĚT KE KOŘENŮM

Fuego je kočovná škola vaření.  Ve Fuego se totiž vaří na otevřeném ohni (fuego = oheň španělsky), suroviny se připravují pod modrou oblohou a hostina se odehrává v obrovském jurtovém stanu, vystlaném perskými koberci a pravými kožešinami. Vizuální stránka jde ruku v ruce s chutí a charakterem jídel - vše je perfektní a přesto divoké. Vzdalte se alespoň na chvíli z města a vraťte se ke kořenům. Zapomeňte na všední starosti. V přírodě, u ohně a se spoustou fantastického jídla. 

Hostina může vypadat různě. Vždycky se ale bude nést v duchu Fuego. Budou hořet ohně, péct se masa, ryby nadívané bylinkami napíchané na klaccích poblíž žáru,spousta zeleniny a originální chutě. Snažíme se vařit tak, jak je to vlastně nejpřirozenější. Na ohni a z toho, co zrovna roste.

Fuego je kočovná společnost. Tedy pokud chystáte svatbu, či jiné radovánky a chcete jídlo ožehlé plameny pod taktovkou Fuego, Fuego přijede k vám, neváhejte se jim ozvat. Nebudete litovat! 

 Rozhovor i fotografie Fuego najdete v tomto vydání MILE !

 

WEB || FACEBOOK  || INSTAGRAM

foto: Archiv Fuego

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.