Resort Svatá Kateřina

_FP_9566

VYSOČINA I ODPOČINEK I PŘÍRODA I WELLNESS & SPA I ÁJURVÉDA I MEDITACE I JÓGA I GOLF

Vybíráte kam na svatebí cestu? Co třeba pobyt v resortu Svatá Kateřina, který se nachází uprostřed čarokrásné přírody na Vysočině, asi 130 kilometrů od Brna či Prahy. Od letošního března je zde otevřen Ájurvédský pavilon, který poskytuje ideální zázemí pro ájurvédské terapie i wellness & spa v dokonalém souladu s okolními lesy. 

Ájurvéda je pět tisíc let starý léčebný systém, který nabízí řešení pro různé zdravotní potíže v  harmonii se zdravým životním stylem. Resort Svatá Kateřina disponuje nejširší nabídkou ájurvédských procedur v Česku a spolupracuje s indickou klinikou ájurvédské medicíny Kairali. V novém pavilonu mohou hosté využít šest terapeutických místností a po terapiích odpočívat a meditovat v rozlehlých relaxačních prostorách nebo se jen kochat velkorysými výhledy do okolní přírody.  

Dřevěný pavilon podle návrhu ateliéru Terra Architectura se vznáší na stovce žulových pilířů. Uvnitř se nachází bazén, který je napájen z pramene Svaté Kateřiny, sauna a vířivky. Relaxaci na čerstvém vzduchu obstará sluneční terasa i přilehlá meditační zahrada. Jestliže však neholdujete ani ájurvédě, ani wellness procedurám, můžete si ve Svaté Kateřině odpočinout třeba při lekcích jógy či pilates, jízdě na koni, golfu nebo třeba jen tak, že vypnete telefon, odložíte počítač, vychutnáte si ticho a budete mít čas sami pro sebe! 

O resortu Svatá Katřina jsme napsali v tomto vydání MILE.

web: www.katerinaresort.cz

facebook: @resortsvatakaterina

instagram: @resortsvatakaterina

_FP_9672

_FP_9628

IMG_8243    IMG_8256

foto: archiv resrotu Svatá Kateřina