Zámek Mitrowicz

14_1

ZÁMEK I JIŽNÍ ČECHY I SOUKROMÍ I INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP I UBYTOVÁNÍ

Zámek přímo v srdci jižních Čech, na břehu řeky Lužnice, půvabný v každém ročním období. To je zámek Mirtrowicz. Jedinečný, romantický a citlivě zrestaurovaný. Jeho dnešní podoba odpovídá až barokní přestavbě o dvě stě let později. Pro uspořádání svatby nebo třeba firemní akce se zámek Mitrowicz hodí nejen v případě, že dáváte přednost individuálnímu přístupu. Na jednom místě můžete mít svatební obřad, hostinu, večerní zahradní párty i ubytování, ale především naprosté soukromí. 

Svatební obřad – civilní i církevní – se může odehrát v kapli sv. Anny. K dispozici je rovněž nádvoří, případně vznešený hlavní zámecký sál, který zdobí nově zrestaurované fresky a rokoková kamna. Své ano můžete vyslovit i v kvetoucí zahradě s přístavištěm na řece Lužnici. Zázemí pro oslavu vám pak poskytne atypicky řešený a částečně zastřešený prostor bývalé stodoly. 

Přenocovat může až šestačtyřicet hostů, na výběr přitom budete mít z ubytování přímo na zámku nebo v budově pivovaru. Novomanžele jistě potěší noc ve svatebním apartmá s ohromujícím výhledem na nasvícenou stropní fresku v kapli sv. Anny. Krom toho je zde samostatně stojící vana pro dva, původní kachlová kamna a nechybí moderní vymoženosti zajišťující naprosté pohodlí. 

 Přemýšlíte, kde mít svatbu, která bude nezapomenutelným zážitkem pro vás i vaše svatební hosty? Pak je Zámek Mitrowicz trefa do černého! 

Článek o zámku Mitrowicz si můžete přečíst v tomto vydání MILE. 

web: www.zamekmitrowicz.cz 

facebook: @zamekmitrowicz

instagram: @zamek_mitrowicz

 3A_1

2

01_1

5       7

1AA_5947_1       1AA_5968_1

19_1        20_1

foto: Katka Koncal a archiv Zámku Mitrowicz