REPORT: SNOUBENÍ

CZD Snouben°-056

Na prvního Máje se (nejen) zamilovaným oficiálně otevřely brány výstavy SNOUBENÍ v galerii CZECHDESIGN v centru Prahy. My jsme si tuto výjimečnou akci nenchali ujít a přinášíme Vám fotoreport!

CZD Snouben°-090

CZD Snouben°-146

CZD Snouben°-151

CZD Snouben°-172

Láska je výjimečná věc, a proto by měla být stvrzena stejně tak výjimečnými šperky, které Vás budou doprovázet na společné cestě životem. Tento názor sdílí CZECHDESIGN společně s českými designéry a proto Vám výstava SNOUBENÍ přináší to nejlepší z české svatební designérské produkce.

Na výstavě najdete takové prsteny, které jsou schopny pojmout mnohé city a příběhy z různých pohledů. Prsteny, které jsou ztělesněním čisté lásky nebo prsteny, které říkají "v jednoduchosti je krása". Najdete tam prsteny inspirované přírodou nebo pohádkami ale i takové, z kterých číší surovost anebo geometrická přísnost.

Víte, že prsteny mohou také nést Váš vlastní otisk prstu? Že mohou být na dva prsty? Že může být při výrobě použit plast, kosti nebo koňské žíně?

CZD Snouben°-030

CZD Snouben°-198

CZD Snouben°-032

CZD Snouben°-038

Všechny designerské kousky výstavy SNOUBENÍ rozvíjí a přetváří klasické podoby snubních a zásnubních prstenů nebo přináší nové koncepty, přizpůsobené Vašim přáním. S výběrem šperků Vám na místě poradí a následně Vás propojí s designéry, abyste společně vytvořili šperk, který bude odpovídat přesně Vaší představě.

Kromě prstenů Vám SNOUBENÍ dává možnost vybrat si i jiné šperky, jako například náušnice, náramky, náhrdelníky i koruny do vlasů.

CZD Snouben°-046

CZD Snouben°-029 

    Foto: Lenka Šulcová

 Máme pro Vás i seznam vystavovatelů!

27jewelry

Nastassia Aleinikava

Belda

Dana Bezděková

Lucie Houdková

ISIS

JA-RA

Hanuš Lamr

Eliška Lhotská

MAMORI

Věra Nováková

Karla Olšáková

Hana Polívková

Janja Prokić

 

Eva Růžičková

Secret Forest

Adéla Schicker

Klára Šípková

Markéta Šumová

UHRECKI Veronika Uhrecká

Jan Vlasák

 

Veronika Watzková

 ZORYA a další... 

Výstavu můžete navštívit každý všední den od 12 do 19 hodin až do konce června Galerii CZECHDESIGN, Vojtěšská 3, Praha 1.

 

 

 .