Festival sv. fotografů – REPORT

Veronika Kovářová 4 

Na konci března proběhl v Litomyšli, již 4. ročník dvoudenního Festivalu svatebních fotografů a to jsme si nemohli nechat ujít. A víte co? Byla to PECKA!

Skvělé workshopy a úžasné přednášky vedené zkušenými mentory ze světa (nejen) svatební fotografie doprovázela parádní atmosféra a večírek do svítání. Krédo festivalu  "Amatéři si konkurují, profesionálové pomáhají" jej dokonale vystihuje. Festival umožňuje propojit svět svatebních fotografů a rozšířit obzory, nejen ty Vaše. Poznat nové fotografy, navzájem si poradit a poslat dál své know-how. Načerpat inspiraci, motivaci a posunout se dál. Nespokojit se jen s "dobrou fotkou", ale hledat ve fotkách originalitu a přidanou hodnotu. 

Jindra Nejedlý 1 

Změti protichůdných praktických i teoretických názorů a dlouhosáhlé diskuze Vám na festivale mohly napomoct otevřít oči a nabrat nový dech. Mohly Vás motivovat, ale uzemnit. Možná jste díky nim přišli na to, že není jen jedna správná cesta, kterou se můžete vydat. A nebo Vám mohly připomenout, že praxe dělá mistra a vždy je co zlepšovat.

Jindra Nejedlý 2 

Možná si projdete lety dřiny tak jako Katka Koncal. Možná do toho půjdete po hlavě jako Ken Pak.  Možná Vás dno nakopne tak jako Jakuba s Pavlínou a možná dojdete až tak daleko, že si smažete z webu své kontaktní údaje jako Martin z Kaco Films. Nicméně po tom, co jste mohli vidět na Festivalu svatebních fotografů budete vědět, že když Vás to baví, stojí to za to.

Bylo to jedinečné, bylo to poučné, bylo to pro dobrou věc a to nejlepší – nebylo to naposledy! My moc děkujeme, že jsme mohli být součástí a už teď se těšíme na další ročník!

Veronika Kovářová 5

  Foto: Veronika Kovářová a Jindra Nejedlý